İNŞAAT HAKKINDA

1998 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan KARÇELİK METAL, uzun yıllar elde ettiği bilgi birikimleri, uzman teknik kadrosu ve kalifiye elemanları sayesinde sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana profesyonel işgücü ve kadrosuyla sektöründe kaliteli hizmet sunan, tecrübeli, iş disiplini ve prensiplerinden ödün vermeyen bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan firmamız Halı saha, fabrika,depo binaları, siteler, iş merkezleri, okul inşaatları, çatı ve cephe kaplamaları, çevre düzenleme konularında hizmet vermektedir.

Neden Çelik Çatı?

Ahşap ve betona nazaran daha izotropik ve mukavemeti yüksek bir malzemedir. Elastisite modülü ahşapta 100.000, betonarmede 210.000 çelikte ise 2.100.000 dür. Yani ahşabın 21 katı, betonarmenin 10 katıdır. Bu yüzden daha az sehim yapar ve daha az malzeme sarfı gerektirir. İnşaat aşamasında taşıyıcı elemanların mukavemet işini şansa bırakmaz.

Çelik Konstrüksiyon Yapı Nedir?

Çelik konstrüksiyon yapılarda tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

TECRÜBELİ EKİP

Ahmet Kurt

Karçelik Grup A.Ş. - Yönetim Kurulu Başkanı

Çalıştığım şirketin büyüme azmi taşıyan, çok sayıda ve çeşitli sorumluluklar veren ve uluslararası olma vizyonuna sahip olması gerektiğini biliyorum.

HİZMETLERİMİZİN TAM BİR KATALOĞUNU VE PROJE TEKNİKLERİNİ İNDİRİN
İndir